ES Projektai

Investicijos į e. komercijos modelio diegimą įmonėje UAB „Sanleda“

UAB „Sanleda“, geriau žinoma kaip „TermMax“, teikia naujausių technologijų apšiltinimo purškiamomis poliuretano putomis paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienyje. Įmonė plečiasi ir dirba su plokščiais stogais su prilydoma bitumine, PVC, EPDM dangomis. Dirba su daugiabučių namų fasadų ir stogų renovacija. Atlieka aukštuminius darbus. Įmonė, siekdama padidinti įmonės produktyvumą ir pelningumą, vykdo projektą „Investicijos į e. komercijos modelio diegimą įmonėje UAB „Sanleda“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“.

Iš Europos regioninio plėtros fondo projektui įgyvendinti skirta 49 680,00 Eur. Visa projekto vertė – 66 240,00 Eur. Įgyvendinant projektą įmonė skaitmenizuos savo paslaugų pardavimo procesą – sukurs ir įdiegs klientų savitarnos sprendimus su išteklių valdymo sistemos integravimu.

Projektas pradėtas 2022 m. vasario 11 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 7 d.

Įdiegus šiuolaikinius ir aukščiausius standartus atitinkančius klientų savitarnos sprendimus, UAB „Sanleda“ pagerins klientų aptarnavimą ir jų patirtį įsigyjant paslaugas – sklandesnis ir greitesnis klientų aptarnavimas, paprastesnis užsakymų administravimas, ko pasekoje, sumažintos laiko sąnaudos, išaugęs naujų klientų skaičius ir padidinti pardavimai. Projektu pasiektas rezultatas –  sklandžiai veikianti el. savitarna, kuri bekontakčiu būdu parduos įmonės teikiamas paslaugas. Tai leis įgyti pranašumą visoje savo veikloje, ne tik rinkoje, bet ir vidiniuose procesuose, veiklos koordinavime.

Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei pardavimų apimtys didins įmonės darbo našumą ir pelningumą, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga. Projekto pagalba bus mažinamos COVID-19 pandemijos pasekmės verslui.