Hidroizoliacijos sprendimai

  Hidroizoliacijos sprendimai: Šiltinimas, grindų apsauga, paviršių apdaila ir dekoratyviniai mišiniai

Kruopščiai atrinktos, geriausių Europos gamintojų, aukščiausios kokybės profesionalios statybinės medžiagos. Kiekvienas pastatas statomas skirtingais būdais, su skirtingomis priemonėmis ir medžiagomis. Tam, kad drėgmė ar vanduo nepadarytų didelės žalos šiems komponentams ar pačiai konstrukcijai – ją reikia apsaugoti hidroizoliacine danga. Šiai dienai, mes galime pasiūlyti, kone geriausią kainą visoje rinkojehidroizoliacijos sprendimai skirtingoms pastato dalims. 10metų patirtis užtikrina sklandų pateikimą, supažindinimą su kiekviena medžiaga atskirai, glaudų tarpusavio ryšį su klientais ! Aukščiausią kokybę užtikrina gamintojų sertifikatai. Taip pat suteikiamas kokybės garantas!

Hidroizoliacija stogams
Hidroizoliacija terasoms ir balkonams
Hidroizoliacija pamatams.
Liejamos grindys
Hidroizoliacija rūsiams bei rezervuarams.
Mikrocementas - dekoratyvinis apdailos medžiagos tipas. Akmens kilimas - grindų sistema, tinkanti įvairaus tipo patalpoms ir pagrindams. Estetika, grožis, saugumas, ilgaamžiškumas, tvirtumas.

Atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Susisiekite!

   +37065587749

   sales@coat4pro.com


  Hidroizoliacija taikoma plačiai, visame statybų sektoriuje nuo neatmenamų laikų, tik su laiku keitėsi technologijos, keitėsi pritaikymo būdai ir pačių medžiagų sudėtis.

  Pagal pritaikymo sritį – čia išskiriamos medžiagos ir priemonės išorės ir vidaus darbams. Išorinė hidroizoliacija reikalinga apsaugant pastato konstrukcijas iš lauko pusės nuo menkiausio pratekėjimo. Pavyzdžiui hidroizoliacinis sprendimas pamatams, stogui ar garažui. Vidinės hidroizoliacijos priemonės ir medžiagos naudojamos vidaus darbams – grindų ir sienų apsaugojimas nuo drėgmės kaupimosi, pratekėjimo. Vidinės hidroizoliacijos sprendimai taikomi patalpoms su didesnės drėgmės lygiu: vonios kambariai, pirčių zonos, baseinų zonos, sandėliai.

  Pagal naudojimo būdą galima išskirti šias hidroizoliacines medžiagas:

  1. Išorinės hidroizoliacinės medžiagos– Stogų ir išorinių sienų konstrukcijų apsaugojimas nuo drėgmės, vandens pratekėjimo.
  2. Slėginės hidroizoliacinės medžiagos– Šio tipo hidroizoliacija taikoma tose vietose, kuriose yra didesnio ir nuolatinio vandens kiekio sąlytis su pastato konstrukcijomis. Pavyzdžiui: Aukštas gruntinio vandens lygis po pamatais.
  3. Kompleksinės hidroizoliacinės medžiagos– universalios hidroizoliacijos priemonės tinkančios plataus ir įvairaus spektro konstrukciniams elementams.