Stogų hidroizoliacija

Stogų hidroizoliacija yra svarbi bet kokio tipo stogams – ar tai būtų eksploatuojami, ar šlaitiniai stogai. Norint apsaugoti juos nuo vandens įsiskverbimo, drėgmės – profesionali apsauga yra būtina. Vandens pratekėjimas gali sukelti įvairių problemų, tokių kaip –  struktūrinės žalos, pelėsių ir grybų augimas bei interjero pažeidimas. Hidroizoliacija yra itin svarbi atliekant stogo įrengimo darbus, siekiant užtikrinti pastato ilgaamžiškumą ir saugumą.

Stogų hidroizoliacija apsaugo nuo vandens įsiskverbimo į konstrukcijas, todėl yra būtina tiek naujų, tiek esamų stogų atveju. Dažniausiai hidroizoliacija yra naudojama stogo dangai ir paviršiams. Svarbu atsižvelgti į vietos klimato sąlygas ir pastato konstrukcijos ypatumus, nes tinkama hidroizoliacija gali būti lemtinga stogo ilgaamžiškumui ir jo eksploatacijai. Taigi, norint užtikrinti stogų ilgaamžiškumą ir saugumą, būtina tinkamai įdiegti hidroizoliacijos sistemą.

Eksploatuojami stogai dažniausiai naudojami komerciniuose ir pramoniniuose pastatuose, tokiuose kaip – gamyklos, sandėliai, prekybos centrai ir kt.

Eksplotuojami stogai turi kelis pranašumus:

Skaityti daugiau...

Šlaitiniai stogai yra stogai, kurie turi nuolydį arba šlaitą. Jie yra labai dažni gyvenamųjų ir komercinių pastatų statyboje. Šie stogai yra sutinkami daugelyje namų, nuo tradicinių gyvenamųjų namų iki bažnyčių ir viešbučių.

Šlaitiniai stogai turi kelis pranašumus:

Skaityti daugiau...
Hidroizoliacija eksploatuojamiems stogams. Medžiagų mazgas.
Hidroizoliacija neeksploatuojamiems ir šlaitiniams stogams. Medžiagų mazgas.

Mūsų siūlomos medžiagos ir produktų junginiai stogų hidroizoliacijai

Eksploatuojamų stogų hidroizoliacijos prekių junginys

Hidroizoliacija terasoms ir balkonams. Medžiagų ir produktų junginys. Isomat sprendimas.
Hidroizoliacija terasoms ir balkonams - medžiagų ir produktų junginys. Elastotet sprendimas.

Šlaitinių stogų hidroizoliacijos prekių junginys

Šlaitinių stogų hidroizoliacijos prekių junginys

Atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Susisiekite!

   +37065587749

   sales@coat4pro.com