Injektavimas

  • Injektavimas

Norint užtikrinti pastato sandarumą, konstrukcijų tvirtumą, užkirsti kelią medžiagoms, skatinančioms karbonizacijos procesus ir kt., mes Jums siūlome šiuos darbus:

-plyšių injektavimas, esant ribotoms deformacijoms;

-plyšių injektavimas, sandarinimas;

-betonavimo siūlių sandarinimas;

-grunto injektavimas;

-vertikalios ir horizontalios hidroizoliacijos įrengimas;

Dirbame su stambiausiais Europoje statybinės chemijos gamintojais : ALCHIMICA S.A.; TPH-Bausysteme; KÖSTER BAUCHEMIE AG,tai mums suteikia galimybę pasiūlyti įvarius sprendimo būdus pastatų grindų, sienų ir lubų hidroizoliacijos įrengimo injektavimo  darbams atlikti.

Trūkių injektavimas – tai skystos konsistencijos medžiagos įterpimas, įpurškimas arba įspaudimas į kito kieto objekto, tokio kaip betonas, gruntas ar kita medžiaga, tuštumas, poras, trūkius, siekiant jį sutvirtinti ar užsandarinti. Trūkių injektavimas yra kompleksinė sąvoka, kurią reikėtų suskirstyti ir vertinti atsižvelgus atskirus etapus.

Sėkmingo injektavimo pagrindu turėtų tapti kompleksinis trūkio ištyrimas, kurio metu ypatingas dėmesys turi būti sutelkiamas į trūkio priežastis, jo poveikį betonui, rūšį, plotį, ilgį, būseną, taip pat trūkio pločio pokyčius, drėgnumą ir vandens srovės stiprumą. Toliau turi būti vykdomi betono technologijos tyrimai ir atitinkamai parenkamos tvarkymo priemonės. Atlikus šiuos tyrimus, aiškiai nusprendžiama, kokios rūšies injektavimas (standžiosios jungties, sandarinamasis, elastingasis ar užpildantysis) bus taikomas, kaip jis bus atliekamas ir kokios medžiagos bus pasirinktos.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis:

Adrijus Baranauskas
+370 679 86385
adrijus@termmax.lt

Category: Injektavimas

Share: